Yeni Yönetim ve Denetim Kurulları
Tarih: 18.12.2018 Salı | Ekleyen : Bursa Veteranlar | Okunma Sayısı: 318

Bursa Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği'nin yeni Yönetim ve Denetim Kurulları belirlenmiştir. 

Yapılan oylama sonucunda oluşan yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

Önceki kurul üyelerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yeni kurullarımıza çalışmalarımızda başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

Başkan: Hüseyin Fehmi Yavuzer

Başkan Yard. Kemal Demirel

Genel Sekreter : Faik Emel

Mali Sekreter ( Sayman ): İhsan Kırayoğlu

Asıl Üye : Önder Orhan

Asıl Üye : Ahmet Bilgin

Asıl Üye : Umut Becene

 

Denetleme Kurulu

Hasan Tebişlier

Ahmet Örnekal

Özgür Gedik

 

 

YORUMLAR

  1. Dursun Genç - 18.12.2018 Salı 07:30 Yanıtla

    Fehmi Hocamızın yeniden başkan seçilmesinden dolayı kendisini kutluyorum. Yönetim kurulunda görev alan diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum. Derneğimizin daha başarılı çalışmalar yürütmesi için yönetimde olmayanlarında amatör bir ruhla derneğimize azamı katkıda bulunmaları gerekmektedir. Şahsım adına bana düşen bir görev olursa yapmaya hazırım. Tekrar yeni yönetime başarılar dilerken, eski yönetime de yaptıkları özverili çalışmaları dolayısı ile teşekkür ediyorum.

  2. Hükümran Gül - 19.12.2018 Çarşamba 23:13 Yanıtla

    Yeni yönetim kuruluna hem hayırlı olsun diyor hem de başarı dileklerimi İzmir'den gönderiyorum..Bursa veteran masa tenisi derneği bu güne kadar öyle güzel yönetilmiş ki, bu da yaptıkları işlerden anlaşılıyor.Keşke bursada yaşasaydım demek geliyor içimden..İnşAllah birileri örnek alır yaptıklarınızı diyelim ne diyelim..

  3. MEHMET yılmaz - 27.12.2018 Perşembe 21:23 Yanıtla

    Yeni yönetim kurulu ve Başkan seçiminin gerçekleştirilmesi bir belirsizlik ortamından sağ salim ve rahatlatıcı bir sonuçla çıkılması anlamında sevindirici olup, geleceğe daha güvenle bakmak adına bu branşın lokasyonumuzda biraz daha kökleşmiş olduğunu anlamamıza yol açıyor. Yapılacak iyi işlerin, daha başarılı olmanın, daha çok çalışmanın hiç bitmeyen uğraşlar olduğu düşüncesiyle, her gelen yönetim ve başkanın yeni bir sayfa ile konumumuzu daha da ileriye götürdüğünü, bizi ilerlettiğini gördüğümü söylemeliyim. Arkadaşlar burası Bursa şehri, buranın özelliği Türkiye'nin alt yapıya en çok önem veren yeri olmasıdır. Burada iyi, doğru, güzel olan her şey kabul edilir, benimsenir ve özümsenir. Her zaman bu özelliğimizi koruyabilirsek, daha iyi günlere gideceğimizi umuyorum. Yeni yönetime başarılar ve güzellikler dilerim.